Pravidla salónu NBar

Milé zákaznice, salón NBar staví na absolutní lásce ke své práci a vzájemném respektu. A to druhé nejde bez vaší účasti.

Proto má naše studio určitá
pravidla, díky kterým bude naše
spolupráce příjemná a efektivní:

Objednávání

Při objednávání nám sdělte svoje požadavky: francouzská manikúra, design, zpevnění nehtů, oprava nehtů – jsou to dodatečné služby, které vyžadují více času.

Bez předběžného upozornění při objednávání termínu, že budete chtít další služby, je nebude možné poskytnout. Další klient následuje hned po vás a my ho nemůžeme nechat čekat.

Zpoždění

Vždy se snažíme začínat včas, aby nikdo z našich klientů nemusel čekat, až na něj přijde řada, pokud dorazil ve smluvený čas. 

Z tohoto důvodu, pokud se zpozdíte o 5-10 minut a více, máme právo odmítnout vám službu nebo její část poskytnout. Usilujeme o pohodlí každého hosta a je to nezbytné opatření.

Zrušení

Pokud chcete zrušit schůzku, dejte nám prosím vědět předem. Každý den musíme odmítat klienty, protože nemáme dostatek volných termínů. Važte si našeho času a času našich zaměstnanců. Kdybychom věděli, že nedorazíte, mohli bychom obsloužit jiného klienta. 
Pokud zrušíte 2 a více návštěv méně než 6 hodin předem, příště Vás budeme nuceni objednat po uhrazení 50% zálohy. Vycházíme vstříc každému zákazníkovi a vždy máme pochopení pro změny plánů, stačí nám dát vědět včas.

7 denní záruka

Naše studio vám zaručuje dokonalý gel lak na nehtech po dobu 7 dnů po aplikaci. Záruka se vztahuje na gel lak za podmínky, že byla provedena manikúra nebo pedikúra + aplikace gel laku.

Mechanické poškození, jako je zlomený nehet nebo poškrábaný gel, neopravujeme v rámci záruky. Chápeme, že se může stát cokoli, a než vyřídíme reklamaci, náš odborník určí přesnou příčinu vady. 

Na běžný lak se nevztahuje žádná záruka, protože tento typ laku není tak odolný a vydrží maximálně 7-10 dní.

Naše pravidla jsou zárukou vašeho pohodlí v NBar a manikúry, pro kterou se budete chtít vracet. Stačí je dodržovat, a my budeme moct nadále dělat vás šťastnějšími ještě po dlouhou dobu.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v NBar!