O salonu NBar

Hlavní stránka » O salonu NBar

Už dlouho hledáte síť salonů s výbornou dopravní dostupností v blízkosti centra Prahy? Salony NBar se navíc vyznačují kvalitními službami a vysokou úrovní servisu. Stavte se na návštěvu!

V NBar si můžete nechat udělat manikúru a pedikúru od dvou specialistů najednou a zabere to jen 1,5 hodiny! Čas je to nejcennější, co máme, a my si Vašeho času vážíme.

Salony NBar poskytují svým klientům profesionální ošetření a vynikající služby. Specializujeme se na manikúru a pedikúru, ale také nabízíme procedury pro obočí a řasy. Naši zkušení odborníci se při své práci řídí moderními postupy a využívají nejnovější technologie. Používáme nejlepší světové značky laků, gel-laků a přípravků na barvení a laminování obočí a řas. 

Důležitá je pro nás nejen krása, ale také Vaše zdraví. Ve společnosti NBar sterilizujeme každý nástroj (dokonce i pinzetu) ve třech krocích a používáme pouze jednorázové pomůcky a materiály. Dbáme na sterilizaci našich nástrojů, takže si můžete být jisti, že specialista otevře kraftový sáček se sterilními nástroji ve Vaší přítomnosti a použije pouze jednorázové materiály. 

Naši věrní zákazníci nám svěřují do péče to nejcennější – svou krásu – profesionálům v salonech NBar. A co Vy? 
Přijďte si k nám odpočinout od každodenního shonu, dát si šálek kávy nebo čaje a nechat se hýčkat při oblíbených procedurách.


Náš tým se neustále rozrůstá a zdokonaluje se!
Právě Vy, naše zákaznice, nás motivujete k růstu a zlepšování našich služeb. Děkujeme, že nám dáváte příležitost dělat svět krásnějším! 

Těšíme se na Vás v salonech NBar!


Jsme dog friendly!


NBAR DEJVICE interiér


NBAR KARLÍN interiér


NBAR ŽIŽKOV interiér