CENÍK PROCEDUR


Každá mistryně má svou vlastní rychlost, která závisí na mnoha faktorech.
Při rezervaci Vám určíte řekněme čas provádění služby.

 Obočí a řasy
Tvarování, barvení a laminace obočí999
Barvení a laminace řas999
Barvení a laminace obočí799
Laminace obočí699
Tvarování, korekce a barvení obočí549
Tvarování a korekce obočí299
Barvení obočí299
Barvení řas299
Botox řas nebo obočí199
Odstranění chloupků nad rtem199

Naše díla


V kosmetickém salonu NBAR v Praze nabízíme širokou nabídku služeb úpravy obočí a laminace řas, které Vám pomohou vypadat ještě atraktivněji a zvýraznit Vaši přirozenou krásu.

Jednou z našich hlavních služeb je úprava obočí. Naši zkušení mistři pečlivě upraví tvar Vašeho obočí, dodají mu dokonalý oblouk a vyberou optimální barvu. Snažíme se o dosažení přirozeného a harmonického vzhledu v souladu s Vašimi individuálními rysy obličeje.

Pokud snite o výrazných řasách, pak nabízíme službu laminace řas. Pomocí profesionálních materiálů a technologií naši řemeslníci vytvoří okouzlující a velkolepý vzhled. Laminace řas je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí mít krásné a výrazné oči bez použití řasenky nebo umělých řas.

Poskytujeme také další služby v oblasti péče o obočí a řasy včetně barvení obočí a řas, laminace obočí. Barvení pomůže zvýraznit a zintenzivnit barvu řas a obočí, dodá jim jas a výraznost. Laminace obočí a řas je udrží ve skvělé kondici, dodá jim objem a lesk. Tvarování obočí Vám pomůže dát mu požadovaný tvar a Váš obličej bude výraznější.

Procedura úpravy obočí v našem salonu obvykle trvá cca 30 minut, v závislosti na individuálních vlastnostech a potřebách klientky.

Laminace řas vydrží 4-6 týdnů.


Těšíme se na Vaši návštěvu v kosmetickém salonu NBAR, který Vám pomůže dosáhnout nezapomenutelně krásného obočí a řas. Naši mistři jsou vždy připraveni provést jakoukoli z nabízených služeb ve vysoké kvalitě a dodají Vám pocit důvěry a přitažlivosti.